PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 152 | 1 | 97-98
Tytuł artykułu

Correction to the paper “The Bohr compactification, modulo a metrizable subgroup” (Fund. Math. 143 (1993), 119–136)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
152
Numer
1
Strony
97-98
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1997-01-25
Twórcy
  • Department of Mathematics, Wesleyan University, Middletown, Connecticut 06459, U.S.A., wcomfort@wesleyan.edu
  • Department of Mathematics, Wesleyan University, Middletown, Connecticut 06459, U.S.A., wcomfort@wesleyan.edu
autor
  • Department of Mathematics, Case Western Reserve University, Cleveland, Ohio 44106-7058, U.S.A., txw3@po.cwru.edu
Bibliografia
  • [1] W. W. Comfort, F. J. Trigos-Arrieta, and T.-S. Wu, The Bohr compactification, modulo a metrizable subgroup, Fund. Math. 143 (1993), 119-136.
  • [2] J. Galindo and S. Hernández, The concept of boundedness and the Bohr compactification of a MAP Abelian group, manuscript submitted for publication, 1996.
  • [3] I. Glicksberg, Uniform boundedness for groups, Canad. J. Math. 14 (1962), 269-276.
  • [4] E. Hewitt and K. A. Ross, Abstract Harmonic Analysis, Vol. I, Grundlehren Math. Wiss. 115, Springer, Berlin, 1963.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-fmv152i1p97bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.