PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 149 | 3 | 287-288
Tytuł artykułu

A remark on R. G. Woods' paper "The minimum uniform compactification of a metric space" (Fund. Math. 147 (1995), 39–59)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
A question raised in R. G. Woods' paper has a simple solution.
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
149
Numer
3
Strony
287-288
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-10-18
poprawiono
1995-12-12
Twórcy
  • Department of Mathematics, University of the Aegean, Karlovassi 83200 Samos, Greece
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-fmv149i3p287bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.