PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1984 | 124 | 3 | 287
Tytuł artykułu

Errata to the paper "Families of convex sets closed under intersection, homotheties and uniting increasing sequences of sets" Fundamenta Mathematicae 120 (1984), pp. 14-40

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
124
Numer
3
Strony
287
Opis fizyczny
Daty
wydano
1984
Twórcy
autor
  • Bydgoszcz, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-fmv124i1p22bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.