PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2005 | 25 | 1-2 | 217-218
Tytuł artykułu

Estimation of cut-vertices in edge-coloured complete graphs

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Wydawca
Rocznik
Tom
25
Numer
1-2
Strony
217-218
Opis fizyczny
Daty
wydano
2005
otrzymano
2003-11-21
Twórcy
autor
  • Akademia Świętokrzyska, 15 Świętokrzyska street, 25-406 Kielce, Poland
  • Institute of Computer Science, Polish Academy of Sciences, 21 Ordona street, 01-237 Warsaw, Poland
Bibliografia
  • [1] J. Bosák, A. Rosa and S. Znám, On decompositions of complete graphs into factors with given diameters, in: P. Erdős and G. Katona, eds., Theory of Graphs, Proceedings of the Colloquium Held at Tihany, Hungary (Academic Press, New York, 1968) 37-56.
  • [2] A. Idzik and Z. Tuza, Heredity properties of connectedness in edge-coloured complete graphs, Discrete Math. 235 (2001) 301-306, doi: 10.1016/S0012-365X(00)00282-X.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_7151_dmgt_1274
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.