PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2004 | 24 | 1 | 115-123
Tytuł artykułu

A note on minimally 3-connected graphs

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
If G is a minimally 3-connected graph and C is a double cover of the set of edges of G by irreducible walks, then |E(G)| ≥ 2| C| - 2.
Słowa kluczowe
Wydawca
Rocznik
Tom
24
Numer
1
Strony
115-123
Opis fizyczny
Daty
wydano
2004
otrzymano
2002-02-26
poprawiono
2002-11-13
Twórcy
  • Instituto de Matemáticas, Universidad Nacional Autónoma de México, Ciudad Universitaria, México D.F. 04510
  • Departamento de Matemáticas, Universidad Autónoma Metropolitana-Iztapalapa, Av. San Rafael Atlixco 186, México D.F. 09340
  • Instituto de Matemáticas, Universidad Nacional Autónoma de México, Ciudad Universitaria, México D.F. 04510
Bibliografia
  • [1] J.A. Bondy and U.S.R. Murty, Graph Theory with Applications (North Holland, 1981).
  • [2] R. Halin, Untersuchungen über minimale n-fach zusammenhängende Graphen, Math. Ann. 182 (1969) 175-188, doi: 10.1007/BF01350321.
  • [3] W. Mader, Minimale n-fach zusammenhängende Graphen mit maximaler Kantenzahl, J. Reine Angew. Math. 249 (1971) 201-207, doi: 10.1515/crll.1971.249.201.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_7151_dmgt_1218
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.