PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2002 | 22 | 2 | 361
Tytuł artykułu

Clique parts independent of remainders

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Wydawca
Rocznik
Tom
22
Numer
2
Strony
361
Opis fizyczny
Daty
wydano
2002
otrzymano
2001-11-28
Twórcy
  • Faculty of Applied Mathematics, University of Mining and Metallurgy AGH, al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków, Poland
Bibliografia
  • [1] M. Plantholt, The chromatic index of graphs with a spanning star, J. Graph Theory 5 (1981) 45-53, doi: 10.1002/jgt.3190050103.
  • [2] Z. Skupień, The complete graph t-packings and t-coverings, Graphs Combin. 9 (1993) 353-363, doi: 10.1007/BF02988322.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_7151_dmgt_1181
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.