PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2000 | 20 | 1 | 155-159
Tytuł artykułu

Some conjectures on perfect graphs

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Wydawca
Rocznik
Tom
20
Numer
1
Strony
155-159
Opis fizyczny
Daty
wydano
2000
otrzymano
1999-09-17
Twórcy
autor
  • Fachbereich Informatik, Universität Rostock, D-18051 Rostock, Germany
Bibliografia
  • [1] C. Berge and V. Chvátal (eds.), Topics on Perfect Graphs, Ann. Discrete Math. 21 (North-Holland, Amsterdam, 1984).
  • [2] A. Brandstädt, V.B. Le and J.P. Spinrad, Graph Classes: A Survey (SIAM Monographs on Discrete Math. Appl. 3, Philadelphia, 1999).
  • [3] M.C. Golumbic, Algorithmic Graph Theory and Perfect Graphs (Academic Press, New York, 1980).
  • [4] T.R. Jensen and B. Toft, Graph Coloring Problems (John Wiley, New York, 1995).
  • [5] V.B. Le, Gallai graphs and anti-Gallai graphs, Discrete Math. 159 (1996) 179-189, doi: 10.1016/0012-365X(95)00109-A.
  • [6] L. Lovász, Normal hypergraphs and the perfect graph conjecture, Discrete Math. 2 (1972) 253-267, doi: 10.1016/0012-365X(72)90006-4.
  • [7] L. Sun, Two classes of perfect graphs, J. Combin. Theory (B) 53 (1991) 273-292, doi: 10.1016/0095-8956(91)90078-X.
  • [8] L.E. Trotter, Line perfect graphs, Math. Programming 12 (1977) 255-259, doi: 10.1007/BF01593791.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_7151_dmgt_1115
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.