PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2016 | 232 | 1 | 93-94
Tytuł artykułu

Correction to the paper 'Copies of $ℓ_{∞}$ in the space of Pettis integrable functions with integrals of finite variation' (Studia Math. 210 (2012), 93-98)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
232
Numer
1
Strony
93-94
Opis fizyczny
Daty
wydano
2016
Twórcy
  • Centro de Investigación Operativa, Edificio Torretamarit, Avda de la Universidad, Universidad Miguel Hernández, E-03202 Elche (Alicante), Spain
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-sm8249-4-2016
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.