PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2014 | 224 | 2 | 193
Tytuł artykułu

Addendum to "Lineability and spaceability of vector-measure spaces" (Studia Math. 219 (2013), 155-161)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
224
Numer
2
Strony
193
Opis fizyczny
Daty
wydano
2014
Twórcy
  • Dipartimento di Matematica e Informatica, Università di Udine, 33100 Udine, Italy
  • Department of Mathematical Sciences, University of Cadiz, Puerto Real 11510, Spain
  • Department of Mathematics and Computer Sciences, University of Catania, 95125 Catania, Italy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-sm224-2-8
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.