PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2012 | 212 | 3 | 285-286
Tytuł artykułu

Addendum to the paper "Generalizations to monotonicity for uniform convergence of double sine integrals over ℝ̅ ²₊" (Studia Math. 201 (2010), 287-304)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Bolyai Institute, University of Szeged, Aradi vértanúk tere 1, Szeged 6720, Hungary
  • Bolyai Institute, University of Szeged, Aradi vértanúk tere 1, Szeged 6720, Hungary
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-sm212-3-5
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.