PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2009 | 191 | 2 |
Tytuł artykułu

Remark on our paper "On bases in Banach spaces" (Studia Math. 170 (2005), 147-171)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
191
Numer
2
Opis fizyczny
Daty
wydano
2009
Twórcy
  • National Science Foundation, Arlington, VA, U.S.A.
autor
  • University of East Anglia, Norwich, England
autor
  • Theoretische Informatik und Logik, Bern, Switzerland
  • Katedra Matematické Analýzy, Praha, Czech Republic
autor
  • University of Technology, Kraków, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-sm191-2-7
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.