PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2006 | 176 | 1 |
Tytuł artykułu

Erratum to the paper "On the Kaczmarz algorithm of approximation in infinite-dimensional spaces" (Studia Math. 148 (2001), 75-86)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Warsaw University, Banacha 2, 02-097 Warszawa, Poland
  • Department of Mathematics, University of Colorado, Boulder, CO 80309-0395, U.S.A.
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-sm176-1-7
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.