PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2005 | 170 | 2 | 217-218
Tytuł artykułu

Corrigenda to: "Optimal domains for the kernel operator associated with Sobolev's inequality" (Studia Math. 158 (2003), 131-152)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Facultad de Matemáticas, Universidad de Sevilla, Aptdo. 1160, Sevilla 41080, Spain
  • Math.-Geogr. Fakultät, Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt, D-85072 Eichstätt, Germany
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-sm170-2-7
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.