PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2003 | 154 | 2 | 193
Tytuł artykułu

Correction to "La multiplication de Rajchman et les ensembles U(ε) de Zygmund" (Studia Math. 149 (2002), 191-196)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Département de Mathématiques, Université Paris-Sud, Bâtiment 425, 91405 Orsay Cedex, France
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-sm154-2-5
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.