PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2006 | 190 | 1 | 11-27
Tytuł artykułu

A Lagrangian representation of tangles II

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
The present paper is a continuation of our previous paper [Topology 44 (2005), 747-767], where we extended the Burau representation to oriented tangles. We now study further properties of this construction.
Słowa kluczowe
Kategorie tematyczne
Rocznik
Tom
190
Numer
1
Strony
11-27
Opis fizyczny
Daty
wydano
2006
Twórcy
  • Department of Mathematics, UC Berkeley, 970 Evans Hall, Berkeley, CA 94720, U.S.A.
  • IRMA, CNRS et Université Louis Pasteur, 7 rue René Descartes, 67084 Strasbourg Cedex, France
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-fm190-0-2
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.