PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2003 | 176 | 1 | 95-96
Tytuł artykułu

Erratum to "Locally unbounded topological fields with topological nilpotents" (Fund. Math. 173 (2002), 21-32)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
176
Numer
1
Strony
95-96
Opis fizyczny
Daty
wydano
2003
Twórcy
autor
  • Departamento Algebra y Geometría, Facultad de Ciencias, 47005 Valladolid, Spain
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-fm176-1-7
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.