PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2014 | 135 | 2 | 295-298
Tytuł artykułu

Erratum to "Algebraic and topological properties of some sets in ℓ₁" (Colloq. Math. 129 (2012), 75-85)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
autor
  • Wydział Matematyczno-Przyrodniczy, Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Świętokrzyska 15, 25-406 Kielce, Poland
  • Department of Mathematics, Ivan Franko National University of Lviv, Universytetska 1, 79000 Lviv, Ukraine
  • Institute of Mathematics, Łódź University of Technology, Wólczańska 215, 93-005 Łódź, Poland
  • Institute of Mathematics, Łódź University of Technology, Wólczańska 215, 93-005 Łódź, Poland
  • Institute of Mathematics, Łódź University of Technology, Wólczańska 215, 93-005 Łódź, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-cm135-2-8
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.