PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2011 | 125 | 1 |
Tytuł artykułu

Corrigendum to "Representatons of multivariate polynomials by sums of univariate polynomials in linear forms" (Colloq. Math. 112 (2008), 201-233)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
125
Numer
1
Opis fizyczny
Daty
wydano
2011
Twórcy
  • Department of Mathematics, University of Warsaw, Banacha 2, 02-097 Warszawa, Poland
autor
  • Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, P.O. Box 21, 00-956 Warszawa, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-cm125-1-10
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.