PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2009 | 117 | 2 | 295-298
Tytuł artykułu

Addendum to "Generalized radical rings, unknotted biquandles, and quantum groups" (Colloq. Math. 109 (2007), 85-100)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Institut für Algebra und Zahlentheorie, Universität Stuttgart, Pfaffenwaldring 57, D-70550 Stuttgart, Germany
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-cm117-2-12
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.