PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2013 | 61 | 2 | 107
Tytuł artykułu

Note to the Paper "A Positive Definite Binary Quadratic Form as a Sum of Five Squares of Linear Forms (Completion of Mordell's Proof)" (Bull. Polish Acad. Sci. Math. 61 (2013), 23-26)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
61
Numer
2
Strony
107
Opis fizyczny
Daty
wydano
2013
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, Śniadeckich 8, 00-956 Warszawa, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-ba61-2-2
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.