PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2011 | 59 | 3 | 289-290
Tytuł artykułu

Erratum to the Paper "Fibonacci Numbers with the Lehmer Property" (Bull. Polish Acad. Sci. Math. 55 (2007), 7-15)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
autor
  • Instituto de Matemáticas, Universidad Nacional Autónoma de México, C.P. 58089, Morelia, Michoacán, México
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-ba59-3-9
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.