PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2008 | 93 | 2 | 197-198
Tytuł artykułu

Corrections to "Existence and stability of solutions for semilinear Dirichlet problems" (Ann. Polon. Math. 88 (2006), 127-139)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
93
Numer
2
Strony
197-198
Opis fizyczny
Daty
wydano
2008
Twórcy
  • Faculty of Mathematics and Computer Science, University of Łódź, Banacha 22, 90-238 Łódź, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-ap93-2-8
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.