PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2004 | 83 | 3 | 289-290
Tytuł artykułu

A correction to and a remark on our paper "Remarks on the proof of a generalized Hartogs Lemma" (Ann. Polon. Math. 70 (1998), 43-47)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
83
Numer
3
Strony
289-290
Opis fizyczny
Daty
wydano
2004
Twórcy
  • Steklov Mathematical Institute, 8 Gubkin St., GSP-1, Moscow 11966, Russia
  • Department of Mathematics, University of Wisconsin, Madison, WI 53706, U.S.A.
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-ap83-3-11
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.