PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2015 | 115 | 1 | 99-100
Tytuł artykułu

Errata to "Multiplicity and the Łojasiewicz exponent" (Ann. Polon. Math. 73 (2000), 257-267)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
115
Numer
1
Strony
99-100
Opis fizyczny
Daty
wydano
2015
Twórcy
  • Faculty of Mathematics and Computer Science, University of Łódź, 90-238 Łódź, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-ap115-1-8
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.