PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2001 | 99 | 4 | 409-410
Tytuł artykułu

Corrigendum and addendum to the paper "Reducibility of quadrinomials" (Acta Arith. 21 (1972), 153-171)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Kategorie tematyczne
Czasopismo
Rocznik
Tom
99
Numer
4
Strony
409-410
Opis fizyczny
Daty
wydano
2001
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of California at Irvine, Irvine, CA 92664, U.S.A.
autor
  • Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, P.O. Box 137, 00-950 Warszawa, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa99-4-7
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.