PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2001 | 99 | 1 | 97
Tytuł artykułu

Corrections to "Irreducibility of the iterates of a quadratic polynomial over a field" (Acta Arith. 93 (2000), 87-97)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
99
Numer
1
Strony
97
Opis fizyczny
Daty
wydano
2001
Twórcy
autor
  • Université du Littoral - Côte d'Opale, 50, rue F. Buisson, BP 699, 62228 Calais, France
  • Department of Mathematics, University College Dublin, Belfield 4, Dublin, Ireland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa99-1-9
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.