PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2012 | 152 | 4 | 425-426
Tytuł artykułu

Corrigendum to the paper "A note on the Diophantine equation $x^2+q^m=y^3$" (Acta Arith. 146 (2011), 195-202)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
152
Numer
4
Strony
425-426
Opis fizyczny
Daty
wydano
2012
Twórcy
autor
  • School of Mathematical Sciences, Xiamen University, 361005 Xiamen, P.R. China
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa152-4-5
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.