Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
PL
|
EN
Pełnotekstowe zasoby PLDML oraz innych baz dziedzinowych są już dostępne w nowej Bibliotece Nauki.
Zapraszamy na
https://bibliotekanauki.pl
Szukaj
Przeglądaj
Pomoc
O nas
test
PL
EN
BibTeX
PN-ISO 690:2012
Chicago
Chicago (Autor-Data)
Harvard
ACS
ACS (bez tytułu art.)
IEEE
Preferencje
Polski
English
Język
Widoczny
[Schowaj]
Abstrakt
10
20
50
100
Liczba wyników
Artykuł - szczegóły
Narzędzia
PL
EN
BibTeX
PN-ISO 690:2012
Chicago
Chicago (Autor-Data)
Harvard
ACS
ACS (bez tytułu art.)
IEEE
Adres strony
Kopiuj
Czasopismo
Acta Arithmetica
2011
|
147
|
1
| 73-79
Tytuł artykułu
Addendum to the papers "On polynomials taking small values at integral arguments I, II" (Acta Arith. 42 (1983), 189-196; ibid. 106 (2003), 115-121)
Autorzy
R. Dvornicich
,
U. Zannier
Treść / Zawartość
Pełne teksty:
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Kategorie tematyczne
11C08: Polynomials
12E05: Polynomials (irreducibility, etc.)
Wydawca
Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
Czasopismo
Acta Arithmetica
Rocznik
2011
Tom
147
Numer
1
Strony
73-79
Opis fizyczny
Daty
wydano
2011
Twórcy
autor
R. Dvornicich
Università di Pisa, Largo Pontecorvo, 5, 56127 Pisa, Italy
autor
U. Zannier
Scuola Normale Superiore, Piazza dei Cavalieri, 7, 56126 Pisa, Italy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
DOI
10.4064/aa147-1-4
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa147-1-4
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.