PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2010 | 143 | 2 | 191-195
Tytuł artykułu

Corrigendum to the paper "Limit theorems for the Mellin transform of the square of the Riemann zeta-function. I" (Acta Arith. 122 (2006), 173-184)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
143
Numer
2
Strony
191-195
Opis fizyczny
Daty
wydano
2010
Twórcy
  • Department of Mathematics and Informatics, Vilnius University, Naugarduko 24, LT-03225 Vilnius, Lithuania
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa143-2-3
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.