PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2010 | 142 | 2 | 197-198
Tytuł artykułu

Corrigendum to "Distribution of the traces of Frobenius on elliptic curves over function fields" (Acta Arith. 106 (2003), 255-263)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
142
Numer
2
Strony
197-198
Opis fizyczny
Daty
wydano
2010
Twórcy
  • Instituto de Matemática, Universidade Federal do Rio de Janeiro, Rua Guaiaquil 83, Cachambi, 20785-050 Rio de Janeiro, RJ, Brasil
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa142-2-9
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.