PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2008 | 134 | 4 | 329-335
Tytuł artykułu

Note on the paper "An extension of a theorem of Euler" by Hirata-Kohno et al. (Acta Arith. 129 (2007), 71-102)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
autor
  • Mathematical Institute, University of Debrecen, and Number Theory Research Group, Hungarian Academy of Sciences, P.O. Box 12, 4010 Debrecen, Hungary
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa134-4-3
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.