PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2004 | 115 | 4 | 403
Tytuł artykułu

Corrigendum to the paper "On the greatest common divisor of two univariate polynomials, II" (Acta Arith. 98 (2001), 95-106)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
115
Numer
4
Strony
403
Opis fizyczny
Daty
wydano
2004
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, P.O. Box 21, 00-956 Warszawa, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa115-4-4
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.