PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2004 | 114 | 4 | 397
Tytuł artykułu

Correction to "A note on the existence of certain infinite families of imaginary quadratic fields" (Acta Arith. 110 (2003), 37-43)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
114
Numer
4
Strony
397
Opis fizyczny
Daty
wydano
2004
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Faculty of Science, Toyama University, Gofuku 3190, Toyama City, Toyama 930-0885, Japan
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa114-4-8
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.