PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2003 | 110 | 2 | 203
Tytuł artykułu

Corrigendum to the paper: "Linear relations between roots of polynomials" (Acta Arith. 89 (1999), 53-96)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
110
Numer
2
Strony
203
Opis fizyczny
Daty
wydano
2003
Twórcy
  • Institut für Mathematik, Universität Innsbruck, Technikerstr. 25/7, A-6020 Innsbruck, Austria
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa110-2-10
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.