PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2002 | 105 | 2 |
Tytuł artykułu

Corrigendum to the paper "Additive problems with prime numbers of special type" (Acta Arith. 96 (2000), 53-88)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
105
Numer
2
Opis fizyczny
Daty
wydano
2002
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Plovdiv University "P. Hilendarski", "Tsar Asen" 24, Plovdiv 4000, Bulgaria
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa105-2-7
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.