PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2002 | 103 | 2 | 191-200
Tytuł artykułu

Corrigendum to Theorem 5 of the paper "Asymptotic density of A ⊂ ℕ and density of the ratio set R(A) (Acta Arith. 87 (1998), 67-78)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
autor
  • Mathematical Institute, of the Slovak Academy of Sciences, Štefánikova 49, SK-814 73 Bratislava, Slovakia
  • Department of Mathematics, University of Ostrava, ul. 30. Dubna 22, CZ-701 03 Ostrava 1, Czech Republic
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa103-2-7
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.