PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2001 | 100 | 4 | 391-396
Tytuł artykułu

Correction of "Polynômes singuliers à plusieurs variables sur un corps fini et congruences modulo p²" (Acta Arith. 68 (1994), 1-10)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Department of Mathematics, Faculty of Sciences, P.O. Box 1014, Rabat, Morocco
  • Department of Mathematics, Faculty of Sciences and Technics, P.O. Box 146, Mahammadia, Morocco
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-aa100-4-7
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.