PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 80 | 2 | 245-252
Tytuł artykułu

A general theorem covering many absolute summability methods

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
A general theorem concerning many absolute summability methods is proved.
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
80
Numer
2
Strony
245-252
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-01-23
poprawiono
1998-12-02
Twórcy
  • Department of Mathematics, College of Science, University of Qatar, Qatar
Bibliografia
  • [1] H. Bor, On $|\οverline N,p_n|_k$ summability factors, Proc. Amer. Math. Soc. 94 (1985), 419-422.
  • [2] H. Bor, On the relative strength of two absolute summability methods, ibid. 113 (1991), 1009-1012.
  • [3] G. Das, Tauberian theorems for absolute Nörlund summability, Proc. London Math. Soc. 19 (1969), 357-384.
  • [4] G. H. Hardy, Divergent Series, Oxford Univ. Press, Oxford, 1949.
  • [5] W. T. Sulaiman, Notes on two summability methods, Pure Appl. Math. Sci. 31 (1990), 59-68.
  • [6] W. T. Sulaiman, Relations on some summability methods, Proc. Amer. Math. Soc. 118 (1993), 1139-1145.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv80i2p245bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.