PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 80 | 2 | 191-200
Tytuł artykułu

Projective embeddings of toric varieties

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
80
Numer
2
Strony
191-200
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-03-06
poprawiono
1998-10-12
Twórcy
  • Department of Mathematics, Santa Clara University, Santa Clara, California 95053, U.S.A.
Bibliografia
  • [Dan] V. Danilov, The geometry of toric varieties, Russian Math. Surveys 33 (1978), 97-154.
  • [Ful] W. Fulton, Introduction to Toric Varieties, Ann. of Math. Stud. 131, Princeton Univ. Press, 1993.
  • [Oda] T. Oda, Convex Bodies and Algebraic Geometry: An Introduction to the Theory of Toric Varieties, Springer, 1988.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv80i2p191bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.