PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 79 | 2 | 229-234
Tytuł artykułu

J. E. McMillan's Area theorem

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
79
Numer
2
Strony
229-234
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-04-16
poprawiono
1998-08-18
Twórcy
  • Department of Mathematics, UTEP, El Paso, Texas 79968, U.S.A.
Bibliografia
  • L. V. Ahlfors, Conformal Invariants: Topics in Geometric Function Theory, McGraw-Hill, New York, 1973.
  • J. Garnett and D. Marshall, Harmonic Measure, Cambridge Univ. Press, to appear.
  • J. E. McMillan, On the boundary correspondence under conformal mapping, Duke Math. J. 37 (1970), 725-739.
  • J. E. McMillan, Boundary behavior of a conformal mapping, Acta Math. 123 (1969), 43-67.
  • C. Pommerenke, Boundary Behavior of Conformal Maps, Springer, Berlin, 1991.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv79z2p229bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.