PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 79 | 1 | 9-15
Tytuł artykułu

On the metric theory of continued fractions

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
79
Numer
1
Strony
9-15
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-02-09
poprawiono
1998-04-03
Twórcy
autor
  • Institut Girard Desargues, Université Lyon I, 43, boulevard du 11 novembre 1918, 69622 Villeurbanne, France
Bibliografia
  • [1] I. Aliev, S. Kanemitsu and A. Schinzel, On the metric theory of continued fractions, Colloq. Math. 77 (1998), 141-146.
  • [2] P. Kargaev and A. Zhigljavsky, Asymptotic distribution of the distance function to the Farey points, J. Number Theory 65 (1997), 130-149.
  • [3] E. Landau, Handbuch der Lehre von der Verteilung der Primzahlen, Teubner, Leipzig, 1909; reprinted by Chelsea, New York, 1953.
  • [4] E. C. Titchmarsh, The Theory of the Riemann Zeta-Function, revised by D. R. Heath-Brown, second ed., Oxford Univ. Press, New York, 1986.
  • [5] A. Walfisz, Weylsche Exponentialsummen in der neueren Zahlentheorie, Deutscher Verlag Wiss., Berlin, 1963.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv79z1p9bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.