PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 79 | 1 | 77-84
Tytuł artykułu

Regelflächen vom Weingarten-Typ

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
DE
Abstrakty
Rocznik
Tom
79
Numer
1
Strony
77-84
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-01-21
poprawiono
1998-05-19
Twórcy
autor
  • Mathematisches Institut der Universität 54006 Thessaloniki, Griechenland
Bibliografia
  • [1] E. Beltrami, Risoluzione di un problema relativo alla teoria delle superficie gobbe, Ann. Mat. Pura Appl. (1) 7 (1865), 139-150.
  • [2] D. E. Blair and Th. Koufogiorgos, Ruled surfaces with vanishing second Gaussian curvature, Monatsh. Math. 133 (1992), 177-181.
  • [3] U. Dini, Sulle superficie gobbe nelle quali uno dei due raggi di curvatura principali é una funzione dell'altro, Ann. Mat. Pura Appl. (1) 7 (1865/1866), 205-210.
  • [4] E. Glässner, Über die Minimalflächen der zweiten Fundamentalform, Monatsh. Math. 78 (1974), 193-214.
  • [5] R. Koch, Die Weingarten-Regelflächen, J. Geometry 47 (1993), 77-85.
  • [6] W. Kühnel, Ruled W-surfaces, Arch. Math. (Basel) 62 (1994), 475-480.
  • [7] F. Manhart, Die $II$-Minimalregelflächen, Anz. Österr. Akad. Wiss. Math.-Naturwiss. Kl. 1982 (1983), 157-160.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv79z1p77bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.