PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | 79 | 1 | 1-7
Tytuł artykułu

On full Suslin trees

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
79
Numer
1
Strony
1-7
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1996-10-02
Twórcy
  • Institute of Mathematics The Hebrew University of Jerusalem 91904 Jerusalem, Israel
Bibliografia
  • [AShS 221] U. Abraham, S. Shelah and R. M. Solovay, Squares with diamonds and Souslin trees with special squares, Fund. Math. 127 (1987), 133-162.
  • [BeLi80] A. Beller and A. Litman, A strengthening of Jensen's $\square$ principles, J. Symbolic Logic 45 (1980), 251-264.
  • [Mi91] A. Miller, Arnie Miller's problem list, in: H. Judah (ed.), Set Theory of the Reals, Israel Math. Conf. Proc., Bar-Ilan University, 1993, 645-654.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv79z1p1bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.