PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 78 | 2 | 267-281
Tytuł artykułu

Flows on Invariant Subsets and Compactifications of a Locally Compact Group

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
78
Numer
2
Strony
267-281
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-07-01
poprawiono
1998-04-08
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of Alberta, Edmonton, Alberta T6G 2G1 Canada
autor
  • Department of Mathematics, University of Western Ontario, London, Ontario N6A 5B7 Canada
autor
  • Department of Mathematics, University of Sheffield, Sheffield S10 2TN, England
Bibliografia
  • [1] J. F. Berglund, H. D. Junghenn and P. Milnes, Analysis on Semigroups, Wiley, New York, 1989.
  • [2] R. Ellis, Distal transformation groups, Pacific J. Math. 9 (1958), 401-405.
  • [3] S. Glasner, Proximal Flows, Lecture Notes in Math. 517, Springer, Berlin, 1976.
  • [4] E. Hewitt and K. A. Ross, Abstract Harmonic Analysis I, Springer, Berlin, 1963.
  • [5] A. W. Knapp, Decomposition theorem for bounded uniformly continuous functions on a group, Amer. J. Math. 88 (1966), 902-914.
  • [6] A. T. Lau, P. Milnes and J. Pym, Compactifications of locally compact groups and quotients, Math. Proc. Cambridge Philos. Soc. 116 (1994), 451-463.
  • [7] J. D. Lawson, Flows and compactifications, J. London Math. Soc. 46 (1992), 349-363.
  • [8] J. Liukkonen, Dual spaces of locally compact groups with precompact conjugacy classes, Trans. Amer. Math. Soc. 180 (1973), 85-108 .
  • [9] T. W. Palmer, Classes of nonabelian, noncompact, locally compact groups, Rocky Mountain J. Math. 8 (1978), 683-741.
  • [10] T. W. Palmer, Banach Algebras and the General Theory of $^*$-Algebras, Cambridge Univ. Press, Cambridge, 1994.
  • [11] J. Rosenblatt, A distal property of groups and the growth of connected locally compact groups, Mathematika 26 (1979), 94-98.
  • [12] W. Ruppert, On semigroup compactifications of topological groups, Proc. Roy. Irish Acad. Sect. A 79 (1979), 179-200.
  • [13] W. A. Veech, Topological dynamics, Bull. Amer. Math. Soc. 83 (1977), 775-830.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv78z2p267bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.