PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 78 | 1 | 93-96
Tytuł artykułu

A property of the unitary convolution

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
78
Numer
1
Strony
93-96
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-11-03
poprawiono
1998-01-22
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, Śniadeckich 8, P.O. Box 137, 00-950 Warszawa, Poland
Bibliografia
  • [1] W. Narkiewicz, On a class of arithmetical convolutions, Colloq. Math. 10 (1963), 81-94.
  • [2] W. Narkiewicz, Some unsolved problems, Bull. Soc. Math. France Mém. 25 (1971), 159-164.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv78z1p93bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.