PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 78 | 1 | 35-37
Tytuł artykułu

Small bases for finite groups

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
78
Numer
1
Strony
35-37
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-12-04
poprawiono
1998-01-14
Twórcy
  • Department of Discrete Mathematicsi, Adam Mickiewicz University, 60-769 Poznań, Poland
  • Department of Discrete Mathematicsi, Adam Mickiewicz University, 60-769 Poznań, Poland
Bibliografia
  • [1] S. Janson, T. Łuczak and A. Ruciński, An exponential bound for the probability of nonexistence of a specified subgraph in a random graph, in: Random Graphs, M. Karoński, J. Jaworski and A. Ruciński (eds.), Wiley, Chichester, 1990, 73-89.
  • [2] M. B. Nathanson, On a problem of Rohrbach for finite groups, J. Number Theory 41 (1992), 69-76.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv78z1p35bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.