PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 78 | 1 | 19-28
Tytuł artykułu

Limits of families of measure algebras

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
78
Numer
1
Strony
19-28
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-10-14
Twórcy
  • Tsurukabuto 3-11, Nada Ku, Kobe, 657-8501 Japan
Bibliografia
  • [Bo] S. Bochner, Harmonic Analysis and the Theory of Probability, Univ. of California Press, 1955.
  • [Fr] D. H. Fremlin, Measure Algebras, in: Handbook of Boolean Algebras, Vol. 3, J. D. Monk (ed.), Elsevier, Amsterdam, 1989, 877-980.
  • [Je] T. Jech, Set Theory, Pure Appl. Math. 79, Academic Press, New York, 1978.
  • [Ku] K. Kunen, Set Theory, Stud. Logic Found. Math. 102, North-Holland, Amsterdam, 1980.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv78z1p19bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.