PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 78 | 1 | 123-132
Tytuł artykułu

An elementary proof of the Weitzenböck Theorem

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
78
Numer
1
Strony
123-132
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1998-01-08
poprawiono
1998-02-10
Twórcy
autor
  • Faculty of Mathematics and Informatics, Nicholas Copernicus University, Chopina 12/18, 87-100 Toruń, Poland
Bibliografia
  • [1] W. Bruns and J. Herzog, z Cohen-Macaulay Rings, Cambridge Stud. Adv. Math. 39, Cambridge Univ. Press, 1993.
  • [2] J. E. Humphreys, z Introduction to Lie Algebras and Representation Theory, Grad. Texts in Math. 9, Springer, New York, 1972.
  • [3] A. Nowicki, z Polynomial Derivations and Their Rings of Constants, University Press, Toruń, 1994.
  • [4] N. Onoda, z Linear actions of $G_a$ on polynomial rings, in: Proc. 25th Sympos. Ring Theory (Matsumoto, 1992), Okayama Univ., Okayama, 1992, 11-16.
  • [5] V. L. Popov, z Finiteness theorem for representations with a free algebra of invariants, Izv. Akad. Nauk SSSR Ser. Mat. 46 (1982), 347-370 (in Russian).
  • [6] C. S. Seshadri, z On a theorem of Weitzenböck in invariant theory, J. Math. Kyoto Univ. 1 (1961), 403-409.
  • [7] T. A. Springer, z Invariant Theory, Lecture Notes in Math. 585, Springer, New York, 1977.
  • [8] R. Weitzenböck, z Über die Invarianten von linearen Gruppen, Acta Math. 58 (1932), 230-250.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv78z1p123bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.