PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 77 | 2 | 201-210
Tytuł artykułu

Extending monotone mappings

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
77
Numer
2
Strony
201-210
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-10-24
Twórcy
  • Department of Mathematics, The University of Alabama, Box 870350, Tuscaloosa, Alabama 35487-0350, U.S.A.
autor
  • Faculteit Wiskunde en Informatica, Vrije Universiteit, De Boelelaan 1081a, 1081 HV, Amsterdam, The Netherlands
Bibliografia
  • [1] J. J. Dijkstra, Strongly negligible sets outside Fréchet manifolds, Bull. London Math. Soc. 19 (1987), 371-377.
  • [2] J. J. Dijkstra and J. Mogilski, Countable dimensionality and dimension raising cell-like maps, Topology Appl. 80 (1997), 73-79.
  • [3] K. P. Hart, The Čech-Stone compactification of the real line, in: Recent Progress in General Topology, M. Hušek and J. van Mill (eds.), North-Holland, Amsterdam 1992, 317-352.
  • [4] M. Lavrentiev, Contributions à la théorie des ensembles homéomorphes, Fund. Math. 6 (1924), 149-160.
  • [5] R. C. Walker, The Stone-Čech Compactification, Springer, Berlin, 1974.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv77z2p201bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.