PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 77 | 1 | 147-162
Tytuł artykułu

Un exemple de sous-groupe additif de l'espace de Hilbert

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
77
Numer
1
Strony
147-162
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-06-12
poprawiono
1997-12-19
Twórcy
autor
  • UFR 920 Université Paris VI, Boîte courrier 172, 4, pl. Jussieu, 75252 Paris Cedex 05, France
Bibliografia
  • [1] F. D. Ancel, T. Dobrowolski and J. Grabowski, Closed subgroups in Banach spaces, Studia Math. 109 (1994), 277-290.
  • [2] T. Dobrowolski, Examples of topological groups homeomorphic to $l^f_2$, Proc. Amer. Math. Soc. 98 (1986), 303-311.
  • [3] A. Dold und R. Thom, Quasifaserungen und unendliche symmetrische Produkte, Ann. of Math. 67 (1958), 239-281.
  • [4] S. Eilenberg and R. L. Wilder, Uniform local connectedness and contractibility, Amer. J. Math. 64 (1942), 613-622.
  • [5] S. T. Hu, Theory of Retracts, Wayne State Univ. Press, 1965.
  • [6] H. Toruńczyk, Concerning locally homotopy negligible sets and characterization of $l_2$-manifolds, Fund. Math. 101 (1978), 93-110.
  • [7] J. West, Open problems in infinite dimensional topology, in: Open Problems in Topology, J. van Mill and G. M. Reed (eds.), Elsevier, 1990, 524-597.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv77z1p147bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.